FAQ

Ogólne

Udział w Szkolnych Mistrzostwach Warszawy w BnO jest bezpłatny.

Nauczyciel

Start każdej rundy odbywa się o godzinie 11:00. Aby spokojnie załatwić wszystkie sprawy w biurze zawodów, rekomendujemy przybycie około godziny 10:00. Wtedy będzie jeszcze czas na odprawę grupy (przypomnienie ogólnych zasad oraz informacji dotyczących poszczególnych rund).

Z podaniem liczby osób startujących w poszczególnych kategoriach – najpóźniej w środę poprzedzającą zawody (dotyczy to szczególnie zespołów, które wystawiają liczniejsze reprezentacje, bowiem organizator musi przygotować odpowiednią ilość wcześniej wykreślonych map): e-mail: zawody@szkolnebno.waw.pl

Uczeń

Zdecydowanie wolelibyśmy, żebyście biegali indywidualnie. Wbrew pozorom biegnąc w grupie, biegnie się wolniej! Nie wiadomo wtedy kto ma nawigować, każdy ma inne zdanie na temat strony, w którą powinniście pójść 🙂 Biegnąc indywidualnie będziecie pewni, że ćwiczycie umiejętność orientacji w terenie. A my prowadzimy klasyfikacje, które przecież też są indywidualne!

Odpowiedź

Rodzic

Wystarczą wygodne buty i ubrania, mogą być te z WFu, ale nie muszą. Ważne jest, aby dziecku było wygodnie i żeby nic go nie obcierało. Nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt!