Końcowe wyniki zawodów                                         24.10.2018 14:20:59
                       Szkolne Mistrzostwa Warszawy runda 2
===UNTS=============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K I-II      0.8km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanna Wójtowicz          SP96 Warszawa        1             12.19  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K III-IV    1.3km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lena Szerling            SP96 Warszawa        1             14.28  +      0.00
  2.Maria Lagowska           SP96 Warszawa        1             16.29  +      2.01
  3.Karolina Loboda          SP Heliantus Warszaw 2             19.20  +      4.52
    Aleksandra  Lipman       SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
    Karina Dziadosz          SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
    Liliana Bialas           SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
    Kaja Lisiecka            SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K VII-VIII  1.7km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marta Gendek             SP96 Warszawa        1             13.30  +      0.00
  2.Zofia Lagowska           SP96 Warszawa        1             14.42  +      1.12
  3.Oliwia Zarzecka          SP46 Warszawa        8             18.49  +      5.19
  4.Zuzanna Chudzinska       SP46 Warszawa        8             19.55  +      6.25
  5.Krystyna Tkaczuk         SP339 Warszawa       4             26.55  +     13.25
  6.Marta Hermakowicz        SP339 Warszawa       4             29.03  +     15.33
  7.Kalina Paradowska        SP339 Warszawa       4             29.18  +     15.48
  8.Olga Tkaczuk             SP339 Warszawa       4             29.54  +     16.24
  9.Joanna Pacholska         SP46 Warszawa        8             35.44  +     22.14
 10.Julia Groniec            SP46 Warszawa        8             36.02  +     22.32
 11.Julia Michrowska         SP46 Warszawa        8             41.19  +     27.49
 12.Patrycja Kulig           SP46 Warszawa        8             42.15  +     28.45
 13.Anna Zakrzewska          SP46 Warszawa        8             44.53  +     31.23
 14.Maria Maros              SP46 Warszawa        8             46.46  +     33.16
 15.Zofia Pawlicka           SP46 Warszawa        8             52.18  +     38.48
    Julia Chwalibóg          SP46 Warszawa        8         NKL-bPK           
    Zuzanna Jaroslawska      SP46 Warszawa        8         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K V-VI      1.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Aleksandra Szindler      SP96 Warszawa        1             10.38  +      0.00
  2.Aniela Dudzinska         SP96 Warszawa        1             10.40  +      0.02
  3.Dominika Krolska         SP96 Warszawa        1             11.44  +      1.06
  4.Maria Bialon             SP96 Warszawa        1             11.57  +      1.19
  5.Maja Kozlowska           SP96 Warszawa        1             12.15  +      1.37
  6.Dominika Dopierala       SP96 Warszawa        1             12.58  +      2.20
  7.Klara Lisiecka           SP96 Warszawa        1             13.39  +      3.01
  8.Julia Wasiak             SP Heliantus Warszaw 2             15.22  +      4.44
 
Końcowe wyniki zawodów: M I-II      0.8km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Maksymilian Sobolewski   SP96 Warszawa        1             12.18  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M III-IV    1.3km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikolaj Piksa            SP96 Warszawa        1             13.47  +      0.00
  2.Alexander Lesniak        SP96 Warszawa        1             14.36  +      0.49
  3.Feliks Kazimierczak      SP Heliantus Warszaw 2             18.17  +      4.30
  4.Franciszek Keska         SP Heliantus Warszaw 2             19.21  +      5.34
  5.Wiktor Gromadzki         SP 353 Warszawa      5             39.11  +     25.24
  6.Mateusz Dubinski         SP 353 Warszawa      5             40.20  +     26.33
    Oskar Opiela             SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
    Olgierd Blachut          SP 353 Warszawa      5         NKL-bPK           
    Blazej Pobratyn          SP96 Warszawa        1         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M VII-VIII  1.7km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Antonowicz           SP96 Warszawa        1              9.37  +      0.00
  2.Stanislaw Wolek          SP96 Warszawa        1             10.53  +      1.16
  3.Bartosz Stopczynski      SP77 Warszawa        3             11.03  +      1.26
  4.Krzysztof Wójtowicz      SP96 Warszawa        1             11.07  +      1.30
  5.Oskar Drosik             SP96 Warszawa        1             12.07  +      2.30
  6.Michal Malinowski        SP96 Warszawa        1             12.08  +      2.31
  6.Hubert  Frydrych         SP77 Warszawa        3             12.08  +      2.31
  8.Jakub Lewandowski        SP96 Warszawa        1             12.17  +      2.40
  9.Hubert Wieczorek         SP96 Warszawa        1             12.23  +      2.46
 10.Szymon Mrugacz           SP96 Warszawa        1             13.14  +      3.37
 11.Krzysztof Chojka         SP96 Warszawa        1             14.22  +      4.45
 12.Witold  Wierzbicki       SP96 Warszawa        1             15.06  +      5.29
 13.Adam Surus               SP339 Warszawa       4             15.23  +      5.46
 14.Pawel Paciorek           SP339 Warszawa       4             16.20  +      6.43
 15.Bartlomiej  Ladyko       SP77 Warszawa        3             16.51  +      7.14
 16.Jakub Wietrzynski        SP96 Warszawa        1             17.07  +      7.30
 17.Mikolaj Skura            SP339 Warszawa       4             17.28  +      7.51
 18.Szymon Legucki           SP46 Warszawa        8             19.46  +     10.09
 19.Jakub Król               SP46 Warszawa        8             23.43  +     14.06
 20.Patryk Pycak             SP46 Warszawa        8             24.35  +     14.58
 21.Dawid Kasjaniuk          SP46 Warszawa        8             34.12  +     24.35
 22.Mateusz  Sobota          SP339 Warszawa       4             35.18  +     25.41
 
Końcowe wyniki zawodów: M V-VI      1.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartlomiej  Maciejewski  SP77 Warszawa        3              7.25  +      0.00
  2.Marcel Drosik            SP96 Warszawa        1              8.37  +      1.12
  3.Jeremi Sobczyk           SP96 Warszawa        1              9.31  +      2.06
  4.Adam Gasienica-Samek     SP96 Warszawa        1              9.43  +      2.18
  5.Michal Switala           SP96 Warszawa        1             10.03  +      2.38
  6.Stanislaw Owsiak         SP77 Warszawa        3             10.10  +      2.45
  7.Mikolaj Michalski        SP96 Warszawa        1             11.00  +      3.35
  8.Szymon Ptak              SP96 Warszawa        1             11.09  +      3.44
  9.Olaf Hajkowicz           SP96 Warszawa        1             11.11  +      3.46
 10.Michal Józefara          SP96 Warszawa        1             11.42  +      4.17
 11.Radek Tandejko           SP96 Warszawa        1             12.11  +      4.46
 12.Patryk Dudzinski         SP96 Warszawa        1             12.47  +      5.22
 13.Jakub Sobczyk            SP96 Warszawa        1             12.50  +      5.25
 14.Kacper Milanowski        SP77 Warszawa        3             13.30  +      6.05
 15.Mikolaj Siwiorek         SP96 Warszawa        1             13.58  +      6.33
 16.Eryk  Wróblewski         SP Heliantus Warszaw 2             15.32  +      8.07
 17.Mieszko Chachurski       SP33 Warszawa        9             15.43  +      8.18
 18.Grzegorz Wierzbicki      SP96 Warszawa        1             16.02  +      8.37
 19.Tymoteusz Pachucki       SP77 Warszawa        3             16.03  +      8.38
 20.Ignacy Gajda             SP96 Warszawa        1             16.59  +      9.34
 21.Kamil Polec              SP77 Warszawa        3             17.16  +      9.51
 22.Karol  Rudecki           SP77 Warszawa        3             22.15  +     14.50
 23.Filip  Pankiewicz        SP77 Warszawa        3             25.16  +     17.51
    Bartlomiej  Perkman      SP77 Warszawa        3         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: N           2.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Anna Górnicka-Antonowicz SP96 Warszawa        1             14.28  +      0.00
  2.Malgorzata Gajda         SP46 Warszawa        8             46.12  +     31.44
  2.Bartosz Pater            SP46 Warszawa        8             46.12  +     31.44
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        2.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Igor Blachut             Team 360             6             13.39  +      0.00
  2.Ilona Sliwczynska        Team 360             6             15.33  +      1.54
  3.Barbara Szmyt            Indywidualnie        7             16.28  +      2.49
  4.Monika Dubinska          SP 353 Warszawa      5             30.05  +     16.26